Eğitimler

Kurumsal SQL Server Eğitimi

Gerçek Örneklerle Kurumsal Sql Server Eğitimi


Sql Server kullanan kurumlar için özel olarak hazırlanmış bir kurstur. Sistemlerinizde performans sorunları yaşıyor veya veri yedekleme konusunda kaygılarınız varsa bu kursa göz atabilirsiniz. Kurumsal SQL Server eğitiminin içeriği eğitim talebinde bulunan kurumlara özel olarak hazırlanmaktadır.


Temel SQL Server Eğitimi

Giriş ve orta seviye Sql Server eğitimi


Temel SQL Server Eğitiminde giriş ve orta seviye Sql Server eğitimi verilmektedir. Bu dersle birlikte katılımcılar, temel veritabanı kavramlarını öğrenir ve sorgular üretebilir. Ayrıca Stored Procedure, Table, View ve Function gibi temel veritabanı nesnelerini öğrenir. Bu eğitimle beraber katılımcılar veri sorgulama yapabilir ve veri tabanı nesnelerini oluşturup yönetebilirler.


C# İle Masaüstü Programlama

Giriş ve orta seviye C# eğitimi


Giriş ve orta seviye C# eğitimi, yazılım geliştirmek isteyen veya belirli bir başlangıcı olup ilerletmek isteyenler için eğitimdir. Eğitim boyunca .NET Framework ve C# eğitimi verilirken kursun ilerleyen konularında C# ile veritabanı programlama eğitimi yer almaktadır. Bu eğitim, belirli bir başlangıcı olan veya yazılım geliştirmek isteyen kişilere uygundur.


Temel Programlama

Programlamaya giriş eğitimi


Temel Programlama eğitiminin amacı henüz bir programlama dili bilmeyen kişilere programlamanın mantığını anlatmaktır. C# tabanlı olarak gerçekleştirilen eğitim arzu edildiği taktirde farklı programlama dilleri kullanılarak da anlatılabilir. Bu eğitim sayesinde öğrenciler algoritma, değişkenler, diziler, döngüler, karar kontrol yapıları gibi temel programlama konuları hakkında bilgi sahibi olurlar.


ASP.NET MVC Eğitimi

ASP.NET MVC ile web programlama eğitimi


Bu eğitimde sıfırdan başlayarak ileri seviyeye kadar ASP.NET MVC konuları anlatılmaktadır. Web sitesi veya web uygulaması geliştirmek için gereken tüm bilgiler bu eğitimin kapsamındadır. Gerçek hayattan örnekler ile zenginleştirilen eğitimde sıfırdan başlayarak bir web sitesi oluşturulacaktır.


Robotik Kodlama Eğitimi

Robotik Kodlama Eğitimi


Robotik kodlama eğitimi farklı yaş gruplarına özel olarak ayarlanmaktadır. Yaş grubuna göre temel algoritma öğretimi ile başlayan bu eğitim, robot kodlamaya kadar ilerlemektedir. Robotik kodlama eğitimi her yaştan öğrencilere ve eğitmenlere (eğitmen eğitimi) yöneliktir.


Microsoft Office Eğitimi

Herkes için temel ve ileri seviye Microsoft Office Eğitimi


Microsoft Office programları bireysel veya kurumsal olarak en çok kullanılan programların başında gelmektedir. Microsoft Office ile çalışan verimliliği artarken kurumsal maliyetlerde azalmaktadır. Word, Excel ve Power Point gibi temel Microsoft Office programlarına ek olarak Microsoft Access, Microsoft Outlook gibi programların eğitimlerini de vermekteyiz. Kurumsal ve bireysel olarak alabileceğiniz bu eğitimler temel ve ileri seviye düzeyde ele alınmaktadır.